Ümraniye Hafriyat

Ümraniye Hafriyat; İstanbul Ümraniye İlçesinde hafriyat, kazıcı - yükleyici hizmeti sunar. Ümraniye’de inşaat üzerine arıyor iseniz, firmamız ile irtibata geçmeniz, tüm sorunlarınıza çözüm bulacağınız anlamına gelecektir. Ümraniye ve civar bölgelerde hizmet veren işletmemiz, hafriyat konusunda, yılların getirdiği deneyime sahip olan, köklü firmalardan bir tanesidir. Hafriyat işiniz, hangi alanda veya konuda olur ise olsun, sizlere hizmet verebilecek, yeterli teknik kapasiteye ve iş gücüne sahip bir firmayız. Bizim ile çalışmak, zamandan ve ekonomiden tasarruf etmenize neden olacaktır.

Ümraniye hafriyat firmaları arasında, en geniş hizmet seçeneğine sahip olan tek firmayız. Özel sektör, kamu kurumu ve bireysel hafriyat çalıştırması yaptırmak isteyen müşterilerimize, geniş makine parkuru ile hizmetinizdeyiz. Kanal açım işlemleri, iş makineleri desteğinde alt yapı ve döşeme işlemleri, park ve bahçelerde hafriyat ile ilgili düzenleme işlemleri, dere ve benzeri ortamların ıslah işlemleri, en kaz kaldırma işlemleri, toprak ve moloz taşımacılığı işlemleri, işletmemiz tarafından sunulan hizmetler içerisinde yer almaktadır. Bunların haricinde, iş makineleri ile bina yıkılması, yıkılan binalardan ortaya çıkan molozların, kamyonlara yüklenmesi ve inşaat alanından uzaklaştırılması, demir ya da benzeri malzemelerden oluşan her türlü enkazın kaldırılması ve yol yapılması gibi işlemlerde, firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Her türlü düzenleme işlemleri, hafriyat serilmesi, sıkıştırılması ve toplanması işlemleri, modern teçhizatlarımız, araç ve gereçlerimiz sayesinde, itinalı bir şekilde yapılmaktadır. Firmamızın değişmez bir prensibi de, çevreye, doğaya ve insan sağlığına zarar vermeden, hafriyat işlemlerini, en kısa sürede, en ekonomik bedeller ile tamamlamaktır.


Yazdır   e-Posta